Penzion Doksy Borůvka
 
ADRESA Penzion Borůvka
Doksy-Zbyny 52
Doksy 47201
Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Doksy-Boruvka@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Borůvka ubytování Doksy Aktuální počasí jasno
Penzion Doksy Borůvka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Doksy Borůvka - disponuje restauracíPenzion Doksy Borůvka -  je k dispozici letní terasaPenzion Doksy Borůvka - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Doksy Borůvka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Doksy Borůvka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Doksy Borůvka - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Borůvka / Doksy

Penzion Borůvka se nachází v krásné a tiché vísce, jen pár minut od centra kultury a sportu.  Penzion se dá využít jak pro rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, podnikové a firemní akce, tak pro oslavy, rauty.

Ubytování:
Penzion Borůvka poskytuje 42 lůžek ve velmi pěkně zařízených pokojích. Podle potřeby hostů je penzion ochoten přidat přistýlku. Lůžka jsou rozdělena do 12 pokojů. Z toho 6 pokojů má vlastní sociální zařízení (apartmány) a 6 pokojů má společné 2 velké koupelny a 4 WC zvlášť pro ženy a muže. Pokoje jsou stylově zařízeny moderním nábytkem krásným výhledem a především hosty nadchnou svojí sluností. Jsou rozděleny do dvoulůžkových až šestilůžkových. Jeden pokoj je upraven bezbariérově.

Stravování:
Pension Borůvka disponuje vlastní moderně vybavenou kuchyní a tradiční českou restauraci. Hosté mají možnost při pobytu individuálně domluvit stravování v podobě polopenze či plné penze. U penzionu je krásná zahrada s venkovním krbem, je tu i možnost podávání jídel venku podle počasí. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.

Jídelní lístek se skládá jak z hotových tradičních českých jídel, tak i z minutek. Šéfkuchař nabízí svoje specialitky, které které hostům určitě zachutnají. Nejznámější a nejvíce oblíbenou specialitou penzionu je dezert „Borůvka“, ovocný salát v melounovém košíčku.

Při hezkém počasí penzion uspořádává grilování. Dají se grilovat selátka. kuřátka, ale také šťavnatá masíčk, nebo tradiční obyčejné opékání vuřtíků ve venkovním krbu.

Zajímavosti v okolí:
Máchovo jezero Máchovo jezero je krásné v létě i v zimě. Nachází se v údolí mezi několika menšími kopečky. Na jezero je velmi pěkný pohled z Bezdězu. Hrad Bezděz - jak víte z dějepisu, byl založen Přemyslovci a později spadl do vlastnictví Karla IV. Je to jedna z nejnavštěvovanějších kulturních památek v okolí, která láká každý rok mnoho a mnoho turistů. Pod hrad vede silnice a dále musíte pokračovat pěšky. Ale my Vám doporučujeme si vzít kola a vydat se po cyklistických stezkách, které končí až u hradu, kde si můžete odpočinout a občerstvit se. Okolí pensionu poskytuje mnoho námětu pro objevování turistických krás a zajímavostí (například: Česká Lípa, Zákupy s večerně osvětleným zámkem, dále město Dubá s nočně osvětleným kostelem, Zahrádky se zříceninou hradu a mnoho dalších.)